Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sledování pc

Potřebuji poradit než si nainstaluji program na sledování druhého pc v síti přes program VNC viewer.
Budu moc si prohlidnout historii druhého pc pokud budu mít vypnuty vlastní pc.
Bude se to zapisovat že si třeba zapnu vlastní pc za tři dny?

Já te tvojí otázce moc nerozumím -nebo ty nechápeš na co vnc je. VNC je program pro sledování nebo ovládání druhého počítače. Ten PC na kterém je vnc server vysílá pokud je počítač zaplej. Buď se připojíš a sleduješ nebo se nepřipojíš. Nic se nikde nenahrává. Nahrávat by to šlo buď na druhém pc nebo použít nějaký jiný program. Nejspíš keylogger jak odhaduju naco to chceš.