Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD region USA

Hojte, mám DVD dovezené z USA, ale DVD přehárváač mi to nechce pustit. Nevíte jestli to jde něják převést do regionu Evropy, abych to mohl pustit? Díky moc.

Legálně nijak.

Nelegálně tak, že si ho ripneš a odstraníš informace o regionu.

Je to na hlavu, ale je to dané zákonem o aut. právech. Ať žije OSA zla, čekám, kdy nám zakáží i zpívat...

edit: hlavně se nesnaž měnit region v DVD přehrávači. Jde to (nebo mělo by jít) všehovšudy jen 5x, pak je z toho "definitiva")

Neres regiony. Je to zbytecny a nejaky ripovani taky. Ja s tim funguju tak, ze DVD bud prehraju v PC v nejakym programu, kterej regiony neresi anebo pokud je nutny prehrat ve stolnim, tak jsem si koupil DVD prehravac (uplne nejobycejnejsi za par korun - v prodejne radsi vyzkousej, jestli sezere oba nejcastejsi regiony 1 a 2, znackovy neber- 99,9% z nich si poradi pouze s jednim regionem), kterej regiony taky neresi a muzes se pak z vysoka vys.rat na nejaky omezeni od zlodejskych organizaci nebo jeste kupovat nebo krast program na ripy.