Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dvd ram nejde naformatovat

mam dvd-ram verbatim 3x a snazil som sa ho/ju/to sformatovat utilitou dvdform.dal som UDF 1.5 zacalo formatovat a potom napisalo:It isn't possible to write the disc.Remove the disc and insert it again before using it.Open the disc's properties to change its label.
Tak som to urobil ale neviem kde sa da zmenit "label".neda sa to sformatovat ani na FAT32..iba cez Windows to ide..ale ja som chcel ten UDF skusit.dik za tipy

tak som dal to Execute physical format..po 40 minutach mi to vypisalo ze Cannot write on the disc atd.tak som vybral to medium,restartol komp.a ide to.z toho mi vyplyva ze vzdy ked som sa to snazil naformatovat na UDF stacilo len vybrat a dat spat to DVD.ale ja som ho nikdy potom nevyberal.len som dal vo Win formatovat na FAT:-/:-Dhura:-Da dik za odpovede:beer: