Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobilní internet, rada o vyběru

Zdravim, chtěl bych si pořídit, mobilni internet do nota, co nejlevnější a s co nejvetsim pokrytim a spolehlivosti. Slouzil by jen k icq, skyp a prohližení web stranek k ničemu jinýmu. Mate nějakou zkušenost s poskytovateli O2 nebo T- mobile, či mužete doporučit jiného sprostředkovatele? A ještě by mě zajimalo jestli když se dostanu do mist kde je mozno se pripojit pouze pres GPRS jestli jsou datove prenosy zvlašť spoplatňovány. K tomu pokrytí, jde mi jen okolo Domažlic a Prahy. Díky

no ja mam uz od O2 doma pevnou,net ADSL, paušal na tel., a TV nevim jak to funguje ted jestli mam jit do O2 ric jim ze chci jeste přenosnej net do nota na cesty a oni mi prodaj modem a pak budu paltit mesicne neco za zprostředkovani. Tak jsem chtel vedet jetli s tim enma nekdo zkusenosti.

Zdá se mi, že si děláš srandu. Když máš od O2 všechno, tak jistě víš, že ti v promoakci dají internet do notebooku za 150,- Kč, a modem k tomu za 1,- Kč. Tak se tam zeptej na pokrytí a když to nepůjde, tak řešení přes mobil za 150,-