Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po prvním zapnutí nefunguje internet(neviditelná síťová karta)

Dobrý den,
jak je již napsáno výše, při prvním zapnutí počítače mi nefunguje internet.Počítač musím vypnout a pak zase zapnout, aby se internet rozběhl.

Mám Win XP prof
stolní PC IBM M52
integrovaná síťová karta Intel(R) PRO/1000 PM Network Connection
používám Operu, přip. přes kabel

Při prvním zapnutí PC ani nevidí síťovou kartu(kontrolka vzadu bliká).Reinstalace ovladačů nepomohla.
Po druhém zapnutí jede už internet celý den normálně(nevypadává).

Nedávno jsem našel v PC nějaké viry, které jsem smazal, problém to ale nevyřešilo.
Nemáte někdo nějaký nápad??
Díky

Něco je tam nabořeného... zkusil bych přeinstalovat ovladače na základní desku.
Poté bych odinstaloval vše co se týká síťové karty i skryté ovladače (spravovat - správce zařízení - zobrazit skrytá zařízení).
Ze stránek Intelu stáhnout (ještě před tím) nejnovější ovladače.