Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genius 5.1 + Win 7

Čau,

potřeboval bych radu. Mám repro Genius 5,1 home theater + OS win 7. V testu u zvukovky jde zvuk ze všech repro, ale u filmu, hudby, tv, her... jen z předních 2.

Nevíte někdo pls co s tím, prošmejdil jsem už veškerý nastavení a pořad hovno.

Díky za rady

Jakou máš zvukovku ? Počítám realtek nebo via hda? Pokud pustíš zvuk z normálního DVD 5,1 tak to jede na 5 beden nebo na stereo?
Co se týká her, tak pokud máš ve win7 nastavených 5,1repro (start/ovládací panely/zvuk) a pokud je hra novější a máš v ní nastavený zvuk 5.1 tak by měla jet.