Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepseni stareho PC

Ahoj.

Mam tu jednu hodne starou desku...http://eshop.kak.cz/zbozi/aaa147-zakladni-deska-mi crostar-945p-neo2-f-ms-7176-v2/

a
1 GB ddr 2
6600 GT
Intel Pentium 4 630, 3000 MHz

Zdroj teda nevim ale asi to bude EUROCASE...

Ta deska ma socket 775 tak by me zajimalo jestli by tam slo narvat C2D ?
Ramky jdou max do 2 GB tak jsem vzbral tito:2gb-kit-2x1gb-ddr2-d55844.htm

Potrabuju ten PC vylepsit tak aby vydrzel pul roku....(pak us snad bude uplne novy PC)
Fakt na tom nechci hrat GTA IV,crysis atd...
Spis treba medieval 2,napoleon:total war asi nejakou tu strilecku atd...

(mam ENG klavesnici takze pisu bez hacku a carek)

Kupovat ramky je kravina, pokud bude nový pc bude s největší pravděpodobností DDR3. Možná použitá 1gb za půlku ceny nebo 2gb z aukra. Jedině koupit grafiku kterou teď nevyužiješ ale půjde do tvého nového pc.Čili něco jako radeon 4850 nebo lehce nižší radeon 5770.

S tím postupným upgradem je to od ledna co se pořád zvedají ceny řekl bych trošku na hraně.Navíc grafiky bohužel už několik měsíců stagnují co se týče modelů a výkonů..a co se týká vývoje ceny - ceny pořád pomalu rostou. Klidně bych aj kývl že se vyplatí.

půl roku je dlouhá doba buď si bude postupně upgradovat a nakonec bude mít nadprůměrnej ale předraženej komp, nebo to koupí všechno naráz a bude mít možná i lepší než nadprůměrnej PC za míň peněz. Naco by tam kupoval HD4850 když tam má intel P4? Co to má za význam