Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jake pc koupit?

ahoj rozhodl jsem se pro koupi noveho pc a urcite bych nechtel rovnou slozene z nejakeho shopu a tak pisi sem vam..o radu..:

-chtel bych ho hlavne na !!nejnovejsi hry!! a prehravani filmu
-cena cca 15 000,- s DPH

-bez mechaniky
-bez harddisku
-bez monitoru

Byl bych moc rad kdyby mi tu nekdo vybral soucastky ktere by dal do toho noveho pc tak aby slapaly dobre.!
Pc uz si v pohode slozim sam akorat potrebuju poradit s tim vyberem soucastek.
A jeste jsem si uvedomil,muj posledni pocitac byl dost hlucny tak bych ocenil take nizkou hlucnost!Na toto kladu velky duraz.Ale jestli by to melo byt na ukor vykonu tak to je prednejsi vykon.

Diky moc!

Evidentně se domníváš, že ti někdo řekne: "Dej tam to a to", ty to koupíš, strčíš do bedny a máš nejvýkonnější, nejtišší a nejlevnější dělo ze třídy.
Není to tak. Raději to nech udělat někoho, kdo se v tom vyzná. Určitě to bude lepší, než něco po... a prachy jsou v čudu.
A také co člověk to názor (třeba na grafickou kartu).

Já se nebojím. Je mi opravdu jedno co se svými penězi uděláš. Kdybys stavěl počítače, měl bys přehled, co kolik stojí, jaký to má výkon etc. a dal sem třeba komponenty, které by podle tebe udělaly za 15 000 dělo. Lidi by ti pak napsali názory či jiné návrhy.
Přečti si pozorně, co ti píše L-Core.

Tedy kisňu, zdroj, motherboard, RAM, CPU vč. chladiče, grafiku (a popřípadě zvukovku)?
Pokud chceš ty nejnovější hry hrát na vysoké detaily a na tichém PC, tak na 15 tisíc zapomeň.

Bez nějakého bližšího specifikování:
- skříň 2 tisíce
- zdroj 3 tisíce
- chladič CPU 1 tisíc
Na základovku, RAM, CPU a grafiku (příp. zvukovku) zbývá tedy 9 tisíc, což je "na nejnovější hry" žalostně málo.

ano bez disku a mechaniky a monitr mam 24' LG flatron takze optimalni rozliseni je 1920x1080 takze to uz chce solidni grafiku abych to mohl hrat na high detail to sem asi mel uvest ze mam tak velky monitor..

ano stavim jen sem ted chtel jednou slyset nazory vase a to ''stavim'' sem myslel tak jako ze kdyz mi nekdo vybere soucastky tak sem schpen to doma postavit ..toť vše..

zvukovku bych nepotreboval stacila by jenom ta co je integrovana na zakldace.!

oukej tak 15tisic asi ne tak sel bych do 20 tisic bez DPH
mohl byste mi teda uz ted napsat nekdo nejake ty soucastky abych mel na cem stavet..

diky moc

osobně si myslím, že kdybys koupil novej zdroj, procesor a grafiku tak uděláš líp, než to stavět znova. Vem si x6tku phenom, radeon HD5850, a ten zdroj, co jsem ti tam dal do té sestavy a si vysmátej. Máš takový herní dělo, že si můžeš spouštět hry aji na druhým monitoru