Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem outlook6

Dodrý den

prosím nevíte proč se mi ukládá pošta do starší pošty né všechny,ale děje se to .
před příchodící zprávou je kostička a v té je znaménko + a tam se to schová a já nevím,že něco přišlo a musím ty +sy odklikat jestli tam něco nového není.

děkuji moc za vyřešení,asi je to někde blbě nastavený ,ale já nic nedělal.

xx@xx.xx

Mail jsem odstranil, ptz toto neni mailova konference a ptz spamy (rh)

Především máš asi nastavené třídění podle odesílatele- nic proti, já dávám přednost řazení podle datumu, ale
co máš zatržené je zobrazování ve skupinách , tak tam pomůže V menu
Zobrazit - uspořádat podle - Volba "zobrazení ve skupinách" nesmí být zaškrtnuté . To je pro Outloook 2007 , v OE6 nebo jiném to bude podobné.