Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seknutí pc po přihlašení

Dobrý den,
mám problém s přihlášením k počítači,mám nové pc s win 7 a po přihlášení na jakýkoliv účet se pokaždé sekne,bod obnovení jsem zkoušel ale taky nepomohlo, jediná možnost kdy se spustí a nesekne je v nouzovém režimu.Mohlo by to být třeba softwarem který není pro win 7? Díky

sekne se: objeví se nějaká chyba? nenaběhne plocha? něco je extrémně pomalé?
nainstalován nějaký stupidní rádoby antispyware nebo tzv. čistič?
prohlížeč událostí vypisuje nějaké chyby z doby při startu?
ten software "který není pro w7" se automaticky spouští, nebo jen leží na disku?
podívej se třeba na log z hijackthis, co všechno ti vlastně běží. sem ho nedávej, v tom bordelu se nikdo za tebe rýpat nebude.