Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Umira prohlizec pri spusteni videa

Ahoj
Potreboval bych poradit s prehravanim videa na webu. Flash videa napr. youtube hraji bez problemu. Nefunguji napr. z www.ceskatelevize.cz
Okno se otevre / probiha pripojovani a prohlizec se zhrouti.

opera.jpg
ie.jpg

Podezreni na kodeky se nepotvrdilo. Mel jsem jedinej balik All in one a ten jsem odinstaloval. Problem beze zmeny. V prohlizeci taky chyba nebude. Padaji totiz uplne vsechny.

Poradi mi prosim nekdo kde hledat chybu?

OS: WinXP sp3 (relativne cerstve nainstalovane. cca dva mesice. Celkem cisty system)

TAK UZ PROSIM NERESIT!!!

odinstaloval jsem veskere aplikace a drivery (cca 9kusu) u kterych jsem usoudil ze maji neco spolecneho s videem a uz to beha.
Ted si jen budu davat pozor az to tam budu cpat zpet.

Kazdopadne Diky Kratovi za zajem.