Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem New PC - uťiahne toto pc zdroj ktorý som vybral?

Nazdar , chcel by som vedieť či toto pc uťiahne zdroj ktorý som vybral a bude stačiť na nové hry?

Procesor – CPU AMD Phenom II X4 955 Quad-Core (AM3) BOX Black
Chladič - chladič CPU Arctic Cooling Freezer 7 PRO r2
Zakld. Doska – ASUS M4A77TD, AM3,770,4D3,GB,EPU,EPG
RAM – 4GB DDR3-1600 Kingston HyperX Black Edition 2x2GB
Graf.Karta – ATI Sapphire HD5850 1GB (256) aktiv 2xDVI H DP
Zdroj – Fortron Blue Storm II 500W, PFC, FSP500-GLN
Skrina – Acutake skříň ACU-SKYWALKER (ROHS version)
Doplnky – vetráky EXACTGAME ExactCool 80 (80x80x25mm 6,8dbA) 2x
Pevny disk - HDD 500GB WD5000AADS GP 32MB SATAII/300 7200rp

diki..
Změna předmětu, původně: New PC (LaKr) (Kráťa)

obecně skoro žádnej. to už bys musel zařít srovnávt modely (počet sata,natočení mimo základku, počet pcie 4x a víc).proto jsem taky gigabyte dal pápá a mám asus