Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje net. ale mám plný signál?

Ahoj, mám problém s připojením k internetu...Sílu signálu mi to ukazuje plnou, ale internet mi nejede...Dříve se mi to často stávalo s icq..Ale teď mi to nejede vůbec..Zkoušel jsem vypojit a poté opět zapojit modem, ale to mi bohužel nepomohlo..Nevíte někdo co s tím? Děkuju

A od nás chceš, abychom uhodli, jaký máš modem, jestli se připojuješ pomocí počítače nebo PDA apod.

Internet nepotřebuje jen sílu signálu, ale také správně nastavenou síťovou kartu - protokol TCP/IP, to znamená IP adresy, DNS servery, bránu...