Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BAIOS Problém

Čaute,..mám problém se softwarem "CUBASE" ..konkrétně verzí 5.

Při zapnutí tohoto PC se načítání zastaví u položky BAIOS ..a objeví se,že mám jakési problémy s disky..nebo co to je..to se mí objeví asi 4x..poté software normálně funguje.Dost mě to ale zatěžuje při práci,nevíte náhodou,co s tím?

Děkuju ;)

OS - WIndows Vista 32-Bit

Požadavky na CUbase splňuji...

Tohle není problém s nějakým software, ale problém s hardware počítače a chybně nastaveným BIOS.

Víš něco o tom, jak BIOS nastavit?
Pokud ano, po spuštění jdi do nastavení a oprav problém s disky.
Pokud ne, požádej někoho, kdo tomu rozumí, aby to dal do pořádku.

Bohužel konkrétní radu na základě tvého popisu dostaneš těžko, "jakési problémy s disky" může být cokoliv. Pomohlo by přesně opsané hlášení, ofocená obrazovka (v tomto případě foťák) apod.

Cubase je relativně drahý program - on výrobce neposkytuje podporu? Nemá na svých stránkách nějaké FAQ nebo Fórum? A zkoušel jsi tu chybovou hlášku zadat do Google? Je pravděpodobné, že nejsi jediný, koho "jakési problémy s disky" potkaly...

máš hw-dongle verziu alebo e-licence verziu ? pokial hw dongle,skontroluj nastavenie bootovanie z usb zariadení v biose,či sa pc nepokúša štartovať z pripojeného dongle,pri e-licence skontroluj,či zvukovka nekoliduje s virt.com portom pre e-manager...