Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malý přenosný notebook/netbook

Zdravím,
čím více čtu informací, tím méně si dokážu vybrat, jaký přenosný malý počítač.
Používala bych ho na cestách: internet + tvorba www stránek. Tedy nic extra náročného.
Výdrž baterie je pro mě asi to nejdůležitější, či možnost vyměnit baterii.
Netbook se tu nabízí.
Nemá však optickou mechaniku, znamená to, že nemá cd/dvd mechaniku?
Stolní PC doma mám, tohle by byl jen takový pomocník, abych nezahálela na cestách.
Velikost není to nejdůležitější, i když tahat se s obrem nechci.
Cena není to nejdůležitější, jde o to, aby mi přístroj dostačoval. Aby se na něm daly tvořit www stránky.
Dík Jana

jinak jsou www a jsou www :
php "lite" s css
vs.
jsp, portlety a nutnost instalovani WebLogic, Oracle apod.
Sice tu všichni poředpokládáme první verzi a tudíš není třeba výkon velký, ale pokud je to druhá verze a explicitně jsi to neuvedla, pak by bylo také nutné popřemýšlet nad výkonem.