Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prihlaseny uzivatel na nas ucet pres internet?

Dobry den,mame internet pres kabel a kdyz ho otevru pres ikonku dole u hodin,ukaze se mi vice jmen. TO tedy znamena, ze jsou na nas pripojeni.. a musim si zmenit heslo asi ze? Vsimla jsem si toho az dnes... a kde se to heslo meni jestli se muzu zeptat? Diky moc za odpoved..
prt sc: http://2i.cz/2i/i/4bf99d02/6a20cb3e7b16d725b3fe96b 70175c155/70060d27f4.f.png

Aha tak promin..ja se v tom nevyznam,myslela jsem si to ze ti lidi jsou pripojeni.. ale nechce se mi verit ze nekdo neni kdyz se nam uz vse vycerpalo a to vzdycky vycerpame tak polovinu... nejde mi ale zmenit to heslo vite presne kde?

A,
nedali ste nám vedieť, či sa Vám v tom W7 64-bit, podarilo ten obraz vo webkamere NB otočiť - nohami nadol.
A to sa Vám venovalo najmenej 10 odborníkov.

Nech vedia,
že úprimná a nezištná snaha pomôcť - niekam vedie...

Uz jsem dala vedet do poradny, ze ten obraz na kamere se mi podaril vyresit s tim programem ManyCam..coz je super:)
V krabici od routeru neni navod,jen kabel k tomu! takze mam pripojit router(typ teda WL-520GC) k pocitaci pres ten dodavany kabel..a jak pak dal postupovat ke zmene hesla kdyz nemam navod? snad neco najdu ale nevim kde.. zitra to zkusim:)