Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přetahování souborů

Lze přetahovat na pevném disku soubory DVD (.vob .ifo .bup),mpeg, pouhém přetažením myší? nebo je potřeba k tomu software? Jde o to že jestli nedojde při takovém přenosu k požkození souboru.děkuji

Myslim ze DVD moze byt kodovane (CSS), takze na vytiahnutie filmu z DVD je lepsie pouzit nejaky DVD grabber ktory vie aj DeCSS, je ich na inete spusta. Na robenie (zaloznej ;-)) kopie DVD media, je najlepsie pouzit na to prislusny (napalovaci) program, prip. aj upravit si to napr. programom dvd shrink.