Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sraz

Tak vážení. Březen je v půlce, za chvíli se oteplí a my movitější :-D začneme budovat. Než se to stane (protože pak nebude na nic čas), měl by být, v duchu tradic, sraz!!! Ze začátku to vypadalo docela nadějně a teď mi to připadá, že vášně utichají. Putovní čepici (byť dnes již zapovězenou) dostala Filcka s tím, že další sraz, snad už 7. je na ní. Od té doby ticho po pěšině. Určitě bude, mimo jiné, potřeba vyrobit novou pořadatelskou čepici. Prosím o oficiální logo, tedy pokud již je oficiální, v křivkách, ať ji může pí. Gadjukinová vyrobit!

A tak vůbec... vlastně... bude sraz nebo nebude, případně kdy a kde!!!!

Hele kluci a takhle na tech srazich - bavite se i necem jinem nez o programovani, instalovani, formatovani, defragmentovani? Trebas o zenach? Mixounech? A tak? (Toto neni mineno jako provokativni otazka, aby to nekdo nepochopil blbe). M.

...bavite se i necem trebas o zenach? Mixounech?...

...No hlavně o autobusech, pěti IP adresách a mechanikách LG ...

Je třeba zapojit trochu fantazie. Třeba na sraz přijede někdo s novinkou, že LG dělá mechaniku se zabudovaným routerem s 5 IP adresami a přítomní si budou představovat, co všechno by byla ochotna Mixounova žena za takovou mechaniku udělat na zadním sedadle autobusu....