Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lexmark X1100 - Nelze nainstalovat tiskovou kazetu

Začala mi docházet barva, tak jsem vyndala kazety, naplnila je s tím, že budu dál tiskat. A konec !!! Začalo mi to psát, že TISKOVÁ KAZETA NEBYLA NALEZENA a CHCETE-LI POKRAČOVAT V TISKU NAINSTALUJTE TISKOVOU KAZETU. Zašla jsem za prodejcem počítačů, ten mi řekl, že je možný, že kazety dlouho stály a zaschly. Tak jsem koupila nové a nic se nezměnilo.
Prosím pomozte, přece jsem nevyhodila přes tisíc korun za barvy.
Kontakt: 111@111.111

Odstranen email.
Změna předmětu, původně: Lexmark X1100
Změna kategorie, původně: Multimedia (rh)

Středisko řešení Lexmark X1100 Series je cenným zdrojem informací.
Okno Středisko řešení Lexmark otevřete klepnutím na tlačítko Start
Programy Lexmark X1100 Series Středisko řešení Lexmark X1100 Series

Po nainstalování tiskárny je tam program středisko řešení,
Tam se odklikává nová kazeta.
Okno Středisko řešení Lexmark obsahuje šest karet: Stav tiskárny, Návody, Řešení
problémů, Údržba, Kontaktní informace a Rozšířené.

Nemáte li návod, je tady: http://www.lexmark.com/publications/pdfs/x1100/cs/ ug.pdf