Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde otevřít meil s koncovkou .eml

nejdou mi otevřít meily s koncovkou .eml (ostatní jdou bez problémů) chce to naistalovat nebo přidružit vhodný program.Nastavil jsem otevřít v programu Windows Live Mail, který používám na poštu u Windows 7 a stejně mi to nejde. Jaký program mám použít na otevření,nebo jak to mám nastavit. Díky za odpovědi

Jo řeší to "tady". Vypadá to na problém Windows Live Mailu. Nepoužívat nebo to načíst pomocí Outlook Express (XP) nebo použít Thunderbird.

Zajímavé řešení:

Here's my fix for this problem with Windows Live Mail and Windows 7,
I did not have any part of Windows Live Mail in the default programs nor did I have .eml has an extension.
Control Panel -- Programs -- Programs and Features -- Windows Live Essentials -- Repair