Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD mechanika nenačítá vložená média

Zdravím. Mám ntb Asus F3-KE s OS Windows Vista Home Premium, 32-bitový. DVD mechanika mi nenačítá žádná vložená média,chvíli se roztočí,poté zastaví a začne v ní chrastit a zase se to opakuje. Mechaniku jsem již zkoušel odebrat ve Správci zařízení, restartovat a nechat nainstalovat ovladač, ale bohužel beze změn. Může mi někdo poradit??? Díky.

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor TK-55 1.8 Ghz
Paměť: 2 Gb
HDD: 160 Gb
DVD mechanika:TSSTcorp CDDVDW TS-L632H ATA Device

Ahoj, s tím stejným problémem se taky trápím, byla jsem v servisu a tam mi řekli přeinstalovat operační systém, jenže já jsem lama ;-) a stejně nevim, jak ho mam přeinstalovat, když mi to neveme dvd se systémem...tak hledám jiné řešení, ale zatim nic..

Notebooky maju zvycajne v sebe moznost recovery (obnovy OS). Viz navod. Predtym si odzalohuj vsetky svoje data ptz to vsetko premaze.
Ked nevies urobit recovery ani podla navodu, tak v servise vedia (mozno za par stovak, neviem kolko za to chcu). A hned tam aj budu vediet vymenit tu mechaniku ked nepomoze ani ten cisty OS.

P.S. a skus aj ine media, viz odpovede vyssie...