Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probléms Youtube a Google

Mám takový problém a vůbec nevím co sním.. Mám notebook, operační systém windows XP Home. V poslední době mi vůbec nejdou zobrazit www.yotube.com nebo cz a www.google.cz či com. Nejde vyhledávání na google prostě nic.
Předtím to šlo v pořádku, bez problému, ted mi to nejde vůbec. Nedávno se mi stalo že mi to nějak naskočilo, ale teď už zase nic. Dal jsem vyčistit registry a pc, přes CCleaner, ale nic. Odstranil jsem historii atd a pořád nic. Zkoušel jsem IE, Operu, Mozilu, ale ani v jednom to nejde. Internet mám docela rychlý a s žádným jiným serverem není problém jen s těmito dvěma. Poradí, prosím, někdo? díky moc.

Co to znamena "nejde zobrazit"? Zobrazi to co konkretne? Nejaku hlasku?
Nemas na PC pustat znefunkcnovaci cleaner (uz nech to EU zakaze pre krista ved to je klamstvo podvod a ja neviem jake este §), ale mas si tam pustit kontrolu na viry, napr. superantispyware.

Druha vec je skusit v prikazovom riadku prikaz napr.
ping www.google.cz
ze co vypise. Skontrolovat si subor hosts (hladat v zlozke Windows), ma tam byt len jeden zaznam pre 127.0.0.1

Ahoj,
no když zadám tu adresu www.youtube.cz, tak to dlouho nabíhá a nakonec to hodí hlášku:

Could not connect to remote server

You tried to access the address www.youtube.cz, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working.
Check that the setup of any Internet security software is correct and does not interfere with ordinary Web browsing.
If you are behind a firewall on a Local Area Network and think this may be causing problems, talk to your systems administrator.
Try pressing the F12 key on your keyboard and disabling proxy servers, unless you know that you are required to use a proxy to connect to the Internet. Reload the page.
Need help?
Open the Opera Help.
Go to Opera's online support desk.

Vyzkoušel jsem vše co bylo v doporučeném postupu hlášky napsáno, ale bohužel.
Zadal jsem ping www.google.cz a napsalo to, že vypršel časový limit.
V tom souboru Hosts je:

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# Toto je uk zka souboru HOSTS pou§ˇvan‚ho slu§bou Microsoft TCP/IP for Windows. # # Soubor obsahuje mapov nˇ adres IP na n zvy hostitel…. Ka§d  polo§ka # by mŘla bět na jednom ý dku. Adresa IP by mŘla bět umˇstŘna # v prvnˇm sloupci a mŘla by bět n sledov na odpovˇdajˇcˇm n zvem hostitele. # Adresa IP a n zev hostitele by mŘly bět oddŘleny nejm‚nŘ jednou # mezerou. # # Koment ýe (jako napýˇklad tento) lze vkl dat na jednotliv‚ ý dky # nebo za n zev hostitele, koment ý je urźen znakem '#'. # # Pýˇklad: # # 102.54.94.97 rhino.acme.com # zdrojově server # 38.25.63.10 x.acme.com # hostitel klient… x 127.0.0.1 localhost takže mám ten první záznam: 102.54.94.97 rhino.acme.com # zdrojově server smazat?

PRESNE mas pisat. To znamena ze si zadal ping www.google.cz a zobrazil ti teda IP adresu toho google.cz? (jaku presne?)
Ak ano tak v tom pripade ti to blokuje asi nejaky vir, alebo ides cez nejake proxy (problem u poskytovatela alebo vo firme). Ked ti antivir nasiel "neco" tak mas pisat presne ze co. A idealne prescanovat to v nudzovom rezime Win, nie v normalnom.

Mozes skusit prikaz
tracert www.google.cz
ze kde sa to strati ten paket