Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová televize - jakou?

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem nové televize, kterou naši chteji pořídit. Nechci aby naletěli různým akcím apd. Limit je 25 000 s dph. jedna z adeptů je tato http://elektrosok.cz/panasonic-tx-p42g20e-d1013.ht ml sám se v tom nevyznám, proto prosím o radu vás. Budu rád i za jiné tipy. Děkuji
Změna předmětu, původně: Nová televize
Změna kategorie, původně: Periferie (LaKr) (Kráťa)

Kdysi jsem měl poradit známému, jaký si má koupit televizor. Tak jsem si splašil různé katalogy, porovnával jsem, pak jsem jednu poradil, dopadlo to tak, že s manželkou přišli do elektry, rozhlédla se a ukázala: "Tuhle chci". Mne by zajímalo, jestli ten televizor má USB kam by se dala strčit fleška, možná ani DVD mechanika by nebyla špatná. Případně jestli se dá připojit jako monitor k počítači. Akce bych až tak nezavrhoval, myslím že se dá koupit TV do 4000Kč, tak si ohmatat, co dnes televizory umějí a pak za 20000 koupit nějakou co bude mít funkce které potřebujete a tu levnou dát jako druhou do kuchyně.