Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem coLinux

Colinux je nejaky program ktory simuluje sytem linux pod windowsom.
Naninstaloval som si ho tak. ze som vybral moznost TAP (Nainstalovalo nove sietove pripojenie) a stiahol 28MB Debian distribuciu... cital som aj readme ale nepobral som to, ako ten linux spustit :-/
vie niekto ?

Ok, prave nastavujem-instalujem nejaku tu Fedoru co som stiahol (cca 600MB)...
ked to bude normalne fungovat tak treba vyriesit to Bridgovanie ci co netu..
myslim ze to funguje asi tak, ze WinXP akokeby nazdielal pripojenie a ja do virtualneho LAN portu pichnem kabel ktory by mal ist do dalsieho PC, lenze tu pojde virtualne do Fedory ?