Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows XP

Dobrý den mám dotaz spoustel sem pc jako pokazde ale naskocila mi tam modrá obrazovka s výzvou na restart provedl sem ho ale ted uz nejde spustit nic vzdy naskoci hlaska chyba čtení disku restartujte stisknutím kláves ctrl+alt+delete zkousel sem system nabootovat z cd ale taky nic nevite nekdo co s tim dekuji za kazdou radu

Nabootujes z instalacneho CD WindowsXP a nainstalujes XPcka.

P.S. najprv by bolo dobre zistit ze co je s diskom, napr. v tom live linux si ho skusit otvorit ci tam nieco na nom je citatelne, ci je vidiet zlozky a subory atd (a ci ho vobec linux vidi ten disk. Ak nie tak skapal alebo sa uvolnil kabel apod. prip skus tu novu instalaciu XP ak disk skapal tak to zistis aj pri instalacii :)