Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sa obcas restartne

Dobry den,problem spociva v tom ze raz za cas sa mi pc restartne,a vypise sa mi chybova hlaska ze cinnost sa obnovila po vaznej chybe.potom ide dalej,

Host/Locals.1/Temp/WER 6caa,dir00 MW052710-01.dmp
Host/Locals.1/Temp/sysdata.xml,

toto su tie chyby co pise.pc som preskenoval zo SAS,mal som trojanov,tam bol infikovany subor cscr.exe.ale pc sa stale restartuje.na forach som sa nedocital ucelne riesenie,preto sa pytam vas.pc zostava je prehistoricka,ale inu mom.nemam.

Pentium 4,1000MB
384 SDRAM
8MB VGA,
20GB HDD
XP SP3.

dik.

Vypni si restart pri zavaznej chybe (v ovl.panley system, na karte o starte systemu tam niekde) a uvidis jaku chybu to vypise na modrej obrazovke (a ci bude furt stejna), podla toho sa da aspon nieco usudzovat.
Moze to byt cokolvek od problemov s ovladacmi, RAM, doskou, atd. Ked to je len docasny PC tak nema vyznam to riesit.

ja sa ani nestacim divit,v poslednej dobe sa mi dva razy restartol,rovnaka hlaska,a este k tomu AVG problem,ten som si tam dal dnes.pc je strasne pomale,chyba mu virtualna pamat.no vypnem ten restart a uvidim MM.ramky som testoval memtestom,nic.no inak ja som ho kupil za par drobnych,tak ktovie ako dotycny mal aktualizovane ovladace,skusim tam dat nove ak najdem.

Hlavne fyzicky skontroluj všetky káble - začni externým vysokonapäťovým, daj tam druhý, čo máš po ruke.
A potom vnútri - všetky káble - napäťové a dátové + konektory.
Popritláčaj - resp. vyber, a znovu poriadne nasaď.

Povysávaj.

A možno sa to znovu narodí...

rychlik:hej nasiel som ten problem,pricinou bolo zrejme ze som nemal profil,dal som prec tie predchadzajuce co tam mal dotycny.MM:no asi tak urobim,dotlacil som tie kable este raz a zatial no restart..tak uvidime.asi tak urobim,vsak ktovie aky je tam este bordel,registre tiez asi poskodene.inak v nudzovom rezime by hrozili nejake restarty?v podstate to mam len na net.