Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory k PC

Dobrý den,
rozbila se mi hifi věž a jelikož už je staršího typu nemá cenu ji opravovat či cpát do servisu.
Ale měla funkční reproduktory. Možná je to trochu hloupá otázka, ale jde nějak předelat tyto reproduktory tak aby byly použitelné k PC?
Děkuju za odpověď (pokud je to kravina tak prosím jen lehký výsměch)

Ahoj, mam dotaz. Mam repráky ke gramofonu (gramofon starý cca 20 let, TESLA). Repráky jsou stále funkční a je mi líto je vyhodit, potřebovala bych radu, zda-li je možné repráky nějakým zrpůsobem předělat na jack, který bude pasovat do kompu...=) Předem dík =)