Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazaný obraz

Mam strasne rozmazany obraz na pc , ovladace od graficke karty nainstalovane mam.
Monitor : BENQ T721
Graficka karta : Ati radeon X1300 pro
Nevi nekdo cim by to mohlo byt ? dik

Jestli dobře hádám, tak je to 17 palců, nejspíš tím pádem 4:3, a tedy rozlišení by mělo být buď 1024 x 768, nebo 1280 x 1024. Klikni pravým tlačítkem někam na volnou plochu - vlastnosti - nastavení, a tam vyber to, které se ti bude líbit víc;-).

EDIT: …pozdě…