Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AT ---> ATX, zapnuti softwaroveho vypinani PC

zdravim,
potreboval bych poradit. pripojil jsem do pocitace, kde byl AT zdroj nove ATX zdroj (deska podporuje oboji), preinstaloval windows, ale pocitac se stale nevypina automaticky - zobrazi obrazovku "nyni muzete pocitac vypnout" a tim proces vypinani skonci. je mozne softwarove vypinani nejakym zpusobem ve windows "zapnout"? na desce i v biosu by vse melo byt nastaveno spravne.
diky za reakce...

To zavisi od konstrukcie dosky a od BIOSu. Ak tam mas teraz Win2k alebo WinXP, tak si v ovladacich paneloch - sprava napajania (ci ako sa vola ta sekcia), na karte APM, zaskrtni okienko "pouzivat vylepsene riadenie spotreby (APM)", ak to tam mas. Ak doska a BIOS je OK tak by ti to malo zacat potom vypinat samo.