Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakladka nebo grafika pryč

Zdravim do vcerejska my PC bez problemu slapalo dnes sem zapl PC pri nabyhani Windows my zacal sileni zrnit monitor grafika se přehřala a k časti Vitjte sem se ani nedostal zhasl monitor a nic jinak vse bezelo vy nekdo co je spatne grafika i zakladka stary asi 2,5 roku zakladka Gigabyte EP45-DS5 grafika ATI Radeon 4870 x2 Moc Diky za pomoc

Spatne moze byt cokolvek, trebars aj len uvolneny chladic, alebo vadny akykolvek HW komponent. Vie to zatial len jasnovidec.
Na to aby si to zistil to treba otvorit a vsetko skontrolovat (HW, BIOS, kabely, atd) a prip. diagnostikovat zavadu aj skusanim inych komponentov. P.S. skusit monitor na inom PC...

Tak hej ten ma skrutky, problem moze suvisiet aj s tou vymenou, nemusi. Dosrat sa toho da vela. Treba to skontrolovat (ci vsetko sedi jak ma, vcetne dodatocnych napajacich kablov zo zdroja atd) a skusit inu grafiku apod. Mal si aj skusit ten monitor poriadne zastrcit do PC a skus aj obe vystupy preistotu (ak ma grafika 2 vystupy)

mam dva vystupy a skousel sem oba popisuto zapnu pc ukazese nazev zakladky pak nejake ty cisla a jak zacne nabyhat windows zacnou tam litat cary chvily zelene cervene a modre a az by to melo zacit nabyhat jak Vitejte tak to zhasne.Mysim zavezu do opravy myslel sem jestli to neni jen nejaka blbost i tak moc diky

Mozny by mohl byt ten chladič nedavno meneny ale ne mnou mel to znamej ja to neumim.

Řekl bych že grafická karta dala kožu v přímé souvislosti s montáží toho chladiče. Ale třeba se pletu.

Sám sem si kdysi grafiku zkurvil namontováním lepšího chladiče, váha udělala za půl roku svoje. A pár sem jich zničených chladičem viděl.