Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvukovka - špatné ovladače

Zdravim, Na má základní desce Gigabyte 661Fx-M rev: 1.0 Je Integrovaná zvuková karta. Když jsem nainstaloval software (stažen ze stránky Gigabyte.com a přímo pro Win. 98) Tak po nainstalování to po mě chtělo restartování. Restartoval jsem PC a když sem se chtěl přihlásit tak mi to hodilo chybu. Nevíte někdo kde se dá stáhnout jiný driver pro zvukovou kartu? Dík
Změna předmětu, původně: Zvukovka (LaKr) (Kráťa)

LOL. to jak si ten ovladac instaloval? Co presne si tahal a co si s tym presne robil?
Skus to stiahnut znova ten realtek tentoraz ale verziu .zip (je to tam tusim tiez - ZIP File) a najprv to niekde rozbal napr. do C:\realtek a tam to uz nechaj ROZBALENE navzdy, nemaz to. A az odtial potom spust instalaciu ovladaca (najdi tam nejake setup.exe apod)

Nemas v tych Win nahodou nejaky program co automaticky cisty Temp apod? Nejaky cleaner a podobny znefunkcnovac? Ak ano odinstaluj vsetky taketo kraviny.

P.S. nemas tam v tych Win nahodou nejaky obmedzeny ucet (to snad u Win98 ani nebolo ??) alebo nemas tam enjaky super ochranny program norton alebo iny smejd ktory vsetko tak super chrani ze nic nefunguje? Ak ano tak odinstalovat.

Resp. co vlastne davas "aktualizovat" a preco??? Co je v spravcovi zarideni? Je tam uvedena ta zvukovka? Je u nej uvedeny nejaky problem? Zlty vykricnik alebo nieco?

Uz si si overil ze JAKU MAS VLASTNE DOSKU? Nemas dosku ECS?

P.S. z coho usudzujes ze "nejde zvuk"? Mas spravne nastaveny mixer? Mas spravbne pripojene repro? Prehravace hlasia nejaky error?

Ano, omluvám se, je to deska od ECS. Ale nemůžu najít ovladač na audio.. Ve správcovi zařízení to ukazuje že je to v pořádku. Ale když dám ovládací panely a kliknu na multimedia tak tam nemůžu nic změnit. A když dám zvuky tak tam je jenom nastavení zvuku ve widows (jaký zvuk při chybě, startování windows atd.)

Z toho ECS linku nainstaluj "VGA" a "IDE". Niektory z nich by mal obsahovat aj ovladace chipsetu.

P.S. jaj blbost na tom ECS webe nie su ovladace pre Windows98SE. Preco prosimta chces silou mocou Win98SE? Na tom ti aj tak dnes polovica alebo aj viac programov nebude fungovat (kvoli unicode). A kazdy den sa bude pocet nefunkcnych programov len zvysovat.

Já bych si nainstaloval Win XP ale nemám cd, měl jsem jenom Win 98. Navíc mám starý HDD(6.4Gb), po víkendu bych měl mít už nový HDD (80Gb) a na to si seženu Win XP. Když budu mít Win XP tak se mi pak automaticky nainstalujou ovladače (myslim, nevim to na 100%)