Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrznuti pc pri hrani

dobry den mam mensi problem pri hrani narocnejsich her napr alien vs predator.just cause 2.atd mi zamrzne pc nekdy i se zvukem.a pomuze jedine restart.dokoupil jsem i chlazeni fan 80.a fan 250 na bocnici a problem porad trva intervaly jsou nepravidelne.uz opravdu nevim cim to je.uvitam kazdou radu diky.sestava amd athlon 7750.
2,70ghz nvidia geforce 9800gt
4gb ram win 7.

tak si běž koupit něco pořádného.

edit: doufám, že se nezeptáš, JAKÝ zdroj. Hledání funguje, řeší se to tu co 24 hodin. P.S.: Cena u zdrojů hraje nezanedbatelnou roli.

P.S.: doufám, že si zase nezvolíš nějakou vraždu typu Xilence, Redstar, EC apod.

edit2: předpokládám, že to je tenhle sráč: modecom-feel-500atx

500W zdroj za 688Kč - neberte to, když je to tak levný (aneb jak jsem správně odhadl- klasický garážnický pajšl, nahoře huj a dole fuj)... LOL.

kup libovolný Seasonic, Chieftec, popř. můžeš jít výše - např. Enermax

Cena v tomto případě je přímo úměrná kvalitě. Bude ti stačit 450W zdroj, ale musí být kvalitní (tedy od výše jmenovaných značek) s dobře dimenzovanou +12V větví.

Budu se opakovat, ale kvalitní zdroj je základ spolehlivého a výkonného PC.