Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 ovladac na zvuk

Zdravim .. vcera vecer sem se rozhodl ze si do pc hodim windows 7 tak sem je naistaloval vsechno oka slapou dobre .. ale tedka vstanu zapnu pc a prehravac hudby a vyhodi to error ze neni nastalovanej ovladac na zvuk .. a pritom sem ho vcera v noci isntaloval a slapal v pohode ... ovladac sem stahnul primo ze stranek realteku .. ubec nevim co s tim uz kdysi mi to delalo kdyz sem mel v pc win 7 a kvuli tomu sem presel zpatky na XP .. dekuji za radu

Zvukova karta : Realtek ALC660 @ VIA VT8237A High Definition Audio Controller

zjisti jakou máš desku.jak se jmenuje. hledat čip na desce taky můžeš ale mě se obvykle nechce to lupou číst co je na něm napsaný.