Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba v programu poradny?

Už poněkolikáté se mi stalo, že se na úvodní stránku propašoval rok, dva starý dotaz. Asi bude nějaká chyba v programu poradny? Občas tu někdo "vyhrabe" starý dotaz a ostatní mu spílají proč to dělá a oni v tom asi budou lidi nevinně. Prostě jak je to na úvodní stránce, musí to přece být nové a kdo by to ještě kontroloval podle datumu ne?
Posledně se mi to stalo tady:
http://pc.poradna.net/q/view/211399-jde-nastavit-v ideo-a-set-top-box-tak-aby-slo-nahravat-na-video
a dnes tu:
http://pc.poradna.net/q/view/390688-v-outlooku-200 3-mam-blokovane-vsechny-modre-odkazy-ve-zpravach

Vím že náhodně se vyskytující chyby se hledaj blbě, každopádně nějaká chyba tu bude, tak teď o ní víte...

JoDiK

Je to v poradu jak pisou, na uvodni strance jsou proto, ze tam nejaky (heh, vynecham ted slovo zdovolenim) pripsal prispevek po roce ci dele. Dalsi, co by jsi mel vedet je, ze jako modi maji nekteri pravo mazat prispevky, je tedy mozne ze to nekdo vytahne ven a mod to pak smaze, coz nevidis, pokud nejsi. Netusim jak se to pak chova, kdyz je tam jakoby novy, ale smazany prispevek. Vse je tedy jak ma byt, akorád Španělsku ted snížili rating :-D