Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofón

Ahoj,
Mam delší dobu s mikrofónem u PC a už si fakt nevím rady.Na pc mám 2 zástrčky, jednu vepředu pc a jednu vzadu.Když je zapojím do jakékoliv z nich, tak mikrofon nefunguje.Počítač jsem měl v opravně a tam mi bylo řečeno, že je vše v pořádku a má fungovat.Slyšel jsem, že se ale musí fungování zdířek přepínat.Napříkald:Mám zaplou zdířku na mikrofón vepředu pc a strčím ho do zadu, tak logicky nepůjde.Ale já už jste to zkoušel přepínat několikrát a nikdy to nejde.Doufám, že mi rozumíte a poradíte, díky.

Nejspíš bylo myšleno přepínání funkcí zdířek, to se nastavuje v SW dodávaném ke zvukovce, kdy se každé zdířce určí, zda je vstupem, nebo výstupem a jakým (přední, zadní...).