Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Máte někdo zkušenosti s OQO ?

Pomalu mi odchází PDA (upadla mi u Ipaqu pacička u krytky baterie, za kterou padouši z HP chtějí cenu odpovídající novému PDA). Protože mi ale Pocket PC (o systému Palm a Symbian ani nemluvě) nikdy nepřirostlo k srdci, chtěl bych si pořídit něco malého s klasickými Windows. Upoutalo mě OQO (viz clanek.php3), ale potřeboval bych se seznámit s praktickými zkušenostmi při jeho využívání.
Jinak subnotebbok už mám, jde mi vysloveně o náhradu PDA.

Tohle neni PDA, je to hybrid mezi PDA a pocitacem.
Jednak je to dost velke a druhak to bude dost tezke (baterie apod.) a o cene uz vubec nemluvim.

Pokud PDA, tak uz nejake, ktere ti nahradi vic veci, treba i mobil a presto to zustane dost male na to, abys to mohl nosit v kapse.

No jenže na PDA nedostanu řadu programů, které potřebují běžet pod Windows, např. český fulltextový systém ASPI.
Jinak nemám rád kombinované přístroje typu smartphone. Preferuji mobil co nejmenší (teď mám nějakou korejskou mrchu se 48 g) a druhý s dual SIM kartou v autě. Ten OQO tak těžký zase není (400g), aby se nedal nosit pořád sebou. Samozřejmě do kapsy to nebude.