Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet připojen, ale nefunguje

Připojuji se na internet přes wifi. Routruju si internet od UPC. V netbooku mě všechno šlape správně. Když se však chci připojit na notebooku, tak mi nefunguje. Nefungoval na Windows XP a nefunguje ani teď na Win7. Chtěli jsme stejně přejít na sedmičky, tak jsme to zkusili a předpokládali, že se tám problém s připojením vyřeší.
Systém ukazuje, že je připojeno, ale internet nefunguje. Prohlížeč, icq, ping. Nic. Když dám opravit síť, tak to napíše, že Širokopásmý modem má potíže s připojením. Chtěl jsem použít stejné nastavení jako mám na netbooku, ale tam mám v konfiguraci pouze TCP/IP a na notebooku (kde mi to nejede) je Protokol IP verze 6 (TCP/IPv6) a Protokol IP verze 4 (TCP/IPv4).
Nevím jestli je problém v počítači, nastavení routeru nebo v něčem jiném. Zkoušel jsem jak modem, tak router restartovat, ale nepomohlo to. Prosil bych o radu. Díky moc

Něco máš špatně. Netbook dostal veřejné adresy UPC a Notebook lokální adresy Routeru. Nenapsals jakem modem a jakej router máš ale zřejmě je špatně nastaven ten router. Nemáš od UPC nakonfigurováno připojení jen pro jeden PC nastavený na MAC adresu Netbooku?
Edit: aha, psal jsem dlouho...