Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem filmy HD 1080p/720p bez DXVA, jak s DXVA?

mám Visty, desku s integr.GK ATI HD 3200 to je minimum pro DXVA, posledni betu MPC-HC (CCCP a AC3filter installed, nastavení MPC podle návodů na netu)

některé filmy přehrávač nepřehraje v režimu DXVA (lehké trhání obrazu, případně vypadávání zvuku), na co je třeba se podívat, abych zjistil problém? co je třeba udělat, aby to fungovalo s DXVA?

předem dík za příspěvky k tématu

problém je v tom,v čom je urobený samotný film,nie všetko ide hardwarovo akcelerovať cez dxva,rôzne encodery/kontajnery sú len pojmy,nemajú žiadnu záväznú normu a neexistuje nič,čo by ich vedelo akcelerovať,sú len nejakou softwarovou implementáciou niečoho a plynulosť prehrávania závisí len od toho,ako si tým poradí hlavný procesor počítača a spolupracujúci hardware,typickým príkladom je *.mkv,nemá žiadnu záväznú normu,môže byť robený pomocou mpeg4/s.264/h.264/t.264/dirac/psi_V/x.264/divx/xvi d/metafuse/cc_mp4/dicas/drastic yuv/orban video/philips ayuv-h.264/bluefish444/hikvision mpg4/ffmpeg ap..,pokial nemáš príslušnú vec implementovanú v hardware,nezakceleruješ nič