Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bliká mi obrazovka.

Čus lidi, mám už fakt nervy. Mám notebook a nejede mi obrazovka, takže jsem napojeny na LCD monitor, ale problem je v tom, že kdykoli najedu do do systému - např pracuju na disku C, tak mi při každém otevření složky blikne obrazovka. Když zapnu Explorer, tak mi blikne při každé změně stránky. když zapnu media center, tak mi to nebliká. Když jsem zapojil jiný monitor, tak ten neblikal. Nechápu to, navíc se mi občas mění samo rozlišení na obrazovce - z ničeho nic. No a každé zhruba 3 hodiny se mi restartne notebook sám od sebe.

V prvom rade si zapni v ovladacoch grafiky vystup len na ten externy monitor, nie dualview s internym (interny nepotrebujes ked nefunguje)
Potom by bolo dobre otestovat na viry (napr. superantispyware v nudzovom rezime Win). Pripadne nahrat tam uplne ciste Win (idealne pouzit funkciu recovery u notebookov).
A ako tretie (ked nic vyssie nepomoze) reklamovat notebook (tam nieco uz asi riadne hardwarovo blbne, RAMky alebo grafika alebo disk alebo cely notebook).