Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir - Java/ByteVerify.

Při spuštění programu AVG 7.1. se mi v 8 souborech objevil vir Java/ByteVerify.Nevím jak ho odstranit, antivirák si s ním neví rady stejně jako já.Pomůžete?Prosím srozumi:-[telně, jsem laik, DÍKY¨

[mod]Změnil jsem trošku nadpis z "vir" (AZOR)[/mod]

Ahoj.
Tento počítač -> Ovládací panely -> Java.
Dvakrát na to klikni. Tabulka Generals.
V oddělení Temphoraty Internet Files klikni na Settings
a ted asi podle verze Javy:

a) Delete Files a odškrtnout : Keep internet themporaty files
b) Delete Files a nastavení velikosti těchto souboru na nula (což by je mělo zakázat)