Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde USB, chipset naistalován..

zdravím, měnil jsem desku v PC a tedy i reinstaloval OS.. vše jsem v pohodě naistaloval, všechny ovladače včetně chipsetu taky.. jenže nefungují USB, ani 4 zadní, ani 2 přední.. V BIOSu jsou povolené..
Co s tim?? díky za odpovědi :-)
deska Asus P4S533-MX

edit: do USB jako by vůbec nebyly pod napětím..

jestli někdy fungovali netušim, mam jí tu jen chvilku..
měřák tu nemam, trochu mi ho rozkousal pes.. :-D
ve správci zařízení se zobrazuje jako kdyby to normálně fungovalo, i sem zkoušel naistalovat ovladač přímo k USB ale to mi hlásí že už je to naistalováno..
Připojená myš nereaguje, prostě jak kdybych jí nepřipojil.. ani se nerozsvítí..
ale koukal jsem na desku a pinů na napájení (USB power) není zapojený žádný jumper.. Zkusim najít manuál jestli tam má být.. :-)