Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GeForce 6800 GS

Dobrý den, mám malý dotaz. Mám graf. kartu GeForce 6800 GS s napájecím adaptérem- Molex-Molex-6-pin (3+3). Stačí když budu napájet ze zdroje jen 3 piny, nebo musím napojit oba dva (6 pinů)?

Ked ma grafika 6pinovy konektor tak je dobre zapojit vsetky piny, vyrobca tam tie piny nedaval zo srandy. (aj keby to s 3pinmi fungovalo tak to nepodporucam)

P.S. na webe vyrobcu je urcite ku karte aj navod. Pozn.: Nvidia ani GeForce neni vyrobca karty.