Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD/DVD mechanika

Dobrý den,
měl bych k vám dotaz a prosím vás touto cestou o příp. pomoc.
Koupil jsem si nový zdroj a po jeho instalaci mi ze složky "Tento počítač" zmizela CD a DVD mechanika a po vložení CD nebo DVD se nic nenačítá. Ve správci se mi ukazuje zpráva ( Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39) ). Zkoušel jsem aktualizaci ovladače a i obnovení systému, ale žádná změna.
Počítačům moc nerozumím, proto vás prosím o radu a příp. pomoc.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne!

So starym zdrojom to slo? Zapojoval si nejaky kabel mechniky niekam do dosky? (napr. inde ako bol predtym?)
Dotlacit vsetky kable, skontrolovat ze je aj dobre zapojeny kabel zo zdroja do vsetkych diskov/mechanik, prip. skusit iny kabel zo zdroja.

Mechaniku v spravci mozes skusit odstranit (klavesa Del) a restart.

Nemenil si nahodou aj nieco ine okrem zdroja? (zakl.dosku napriklad?)