Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafy v PHP a podpora na freewebhostingu

 Neznáte nějaký freewebhosting s podporou JpGraph PHP knihoven ?
Ráz jsem testoval webzdarma  a dopadlo to katastrofálně:

Ostatně můžete si to vyzkoušet sami:

<?php
include ("../jpgraph.php");
include ("../jpgraph_line.php");

$ydata = array(11,3,8,12,5,1,9,13,5,7);

// Create the graph. These two calls are always required
$graph = new Graph(350,250,"auto");
$graph->SetScale("textlin");
$graph->img->SetMargin(30,90,40,50);
$graph->xaxis->SetFont(FF_FONT1,FS_BOLD);
$graph->title->Set("Examples for graph");

// Create the linear plot
$lineplot=new LinePlot($ydata);
$lineplot->SetLegend("Test 1");
$lineplot->SetColor("blue");

// Add the plot to the graph
$graph->Add($lineplot);

// Display the graph
$graph->Stroke();
?>

Vysledkem kodu bylo:

Warning: main(): open_basedir restriction in effect. File(/3w/wz.cz/m/jpgraph.php) is not within the allowed path. (from /3w/wz.cz/m/) in /3w/wz.cz/m//PHPfile.php on line 2
Warning: main(../jpgraph.php): failed to open stream: Operation not permitted in /3w/wz.cz/m//PHPfile.php on line 2
Warning: main(): Failed opening '../jpgraph.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m//PHPfile.php on line 2
Warning: main(): open_basedir restriction in effect. File(/3w/wz.cz/m/jpgraph_line.php) is not within the allowed path. (from /3w/wz.cz/m/) in /3w/wz.cz/m/PHPfile.php on line 3
Warning: main(../jpgraph_line.php): failed to open stream: Operation not permitted in /3w/wz.cz/m//PHPfile.php on line 3
Warning: main(): Failed opening '../jpgraph_line.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/m//PHPfile.php on line 3
Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: graph in /3w/wz.cz/m//PHPfile.php on line 8

Tak a teď raďte :-)

Už to začalo přeci jen trochu chodit.
Chtěl bych navrhnout mimo jiné webový editor grafu.,
Základem tohoto editoru je pochopitelně formát v jakém lze obrázek uložit.
Pokud formát není specifikován pomocí:
$graf->img->SetImgFormat("formát"); // je: jpeg, png, gif

Tak se automaticky vytvoří v gifu.

Jenže sranda je ta, že pokud zavolám tento řádek tak na mě JpGraph
Vyplivne tabulku že moje verze JpGraph nepodporuje daný formát. Ani gif dokonce.

Když jej vynechám tak proběhne vykreslení do GIFu OK. ]:(

Nechápu.