Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velice rychle ubývající místo na pevném disku

Zdravím. Mám Win. XP a poslední dobou mi velice rychle ubývá místo na pevném disku. Zkoušela jsem ho vyčistit, žádné dočasné soubory, ani soubory internetu, koš je také prázdný. Když sem vypínala počítač, bylo tu ještě 1GB volného místa, teď už jenom 900 MB. Každou chvilkou se místo ještě zmenšuje. Nevíte prosím co s tím?

rezervu máš mít několik gb, ne jeden.
- nastav si pevnou velikost virtuální paměti (swapovací soubor), stačí obě meze 512mb
- pokud nepoužíváš zbytečnost body obnovení, doporučuju vypnout.
- smaž zálohy po starých automatických aktualizacích a zálohovaných service packs ve windows

dívej se na který disk ukládáš uživatelská data. mezi systémem nemají co dělat.

pevnou velikost virtuální paměti (swapovací soubor), stačí obě meze 512mb

http://www.lisak.cz/zmena-velikosti-virtualni-pame ti.html

pokud nepoužíváš zbytečnost body obnovení, doporučuju vypnout

Ovládací panely - Systém - Obnovení systému - Vypnout nástroj obnovení

zálohy po starých automatických aktualizacích a zálohovaných service packs ve windows

remove-hotfix-backups.html nebo ručním smazáním skrytých adresářů: C:\WINDOWS\$NtUninstallKBxxxxxx$