Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prihlasovani na web jako sluzba?

Ahoj
Chtel bych si na sve stranky vlozit moznost prihlasovani. login/pass
Jsem amater a otazka bude nejspis hloupa. Lze to vyresit nejakou neplacenou sluzbou? (jako jsou napr. emailove formulare, chatovaci okna atd. viz. napr. maxsite.cz)
Vim ze to je uplne o necem jinem, jen me zajima, jestli to lze poridit a implementovat na stranky aniz bych si skripty sam programoval.

Záleží, kde máš stránky umístěny. Není potřeba nic programovat, stačí použít .htaccess nebo lze web zaheslovat v administraci hostingu. Ale jestli se jedná o nějaký paskvil typu wz.cz tak smůla...

no jedna se o free webhosting endora.cz
koukam, ze htaccess podporuje. vubec ale neznam mechanismy a netusim jak vysledku docilit.
Kazdopadne napad opoustim, protoze to sam asi nepoberu, nebo to s nekym zasvecenym proberu osobne.
...ale diky ;-)