Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zesileni sluchatek

ahoj mam sluchatka logitech nejaka za 200,- a mam windows 7 pripojim je predni zdirkou nastavim v pacitaci hlasitost na max. nastavim i ekvalizer na max. proste vse dam na maximum jak software v pc tak sluchatka a porad se mi zvuk zda tichy nejde pomoci nejakeho programu nebo neceho tu hlasitost jeste zesilit?

xD nejsem jenom bych si rad vychutnal pkenou pisnicku..i v ovladacich panelech mi v urovni hlasitosti sluchatek hlasi jezdec maximum skoro porad i kdyz nejsou zrovna vysky..

PS: uz jsem to zjistil...kdyz spustim smesovac hlasitosti kde mi ukazuje hlasitost wmp a sys. zvuky a sluchatka tak tam mi jedou sluchatka na maximum a to zbyle jen na pul plynu coz znamena ze to chce lepsi sluchatka