Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkreslené nahrávání ve Windows Vista/7

Mám zvukovku CMI8738. Pod WinXP z ní mám vysoce kvalitní nahrávky, ale pod Vistou/7 mám zvuk zkreslený jako kdyby byla nahrávka 8mibitová či jako by byl spálený vstup karty. Zkoušel jsem nastavení jako 44khz nebo 48khz zkoušel jsem ASIO4ALL a aplikace ktere jedou přes ASIO a zkoušel jsem i jiné ovladače, ale stále je zvuk zkreslený. Přehrávání je dobré

myslím že to bude ovladačema jsou i alternativní ale ty neumí nahrávat a myslím že je to pro Windows překompilovaná verze pro pirátský macintosh akorád převedený pod Win i když je divné že je to BSD licence a pod FreeBSD nahrávání funguje