Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac po zapnuti nenaskoci - ani bios

Dobry den, mam taky problem, cistil som pocitac od prachu ako vzdy lenze tentokrat mi po zapnuti nenaskocil. ventilatory bezia, huci normalne ako vzdy len nenaskoci nic, ani na zaciatku nepipne. Svieti zelena kontrolka a preblikava stale aj cervene. Skusal som restart biosu pomocou jumperov a stale nic. Neviete mi poradit co by to mohol byt za problem?? este som zabudol ze po nejakom case ked som skusal zapnut pc tak normalne naskocil, len som ho hned restartol ci bude fungovat a uz zase neisiel. takze si myslim ze tak zavazna chyba to nebude ked uz isiel, nie?

Je to mozne ale je aj mozne ze si tam nieco povytiahol alebo mas niekde blby kontakt (povytahuj vsetko napr. RAMky a karty a konektory zdroja, a znova ich zastrc). Skontroluj ze mas dobre zastrcene aj dodatocne napajanie zo zdroja do dosky. Skus len jednen RAM modul.

P.S. skus aj vybrat knoflikbaterku (a vypni PC z 230V na chvilu) je mozne ze je zdochnuta knoflikbaterka.