Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nepravá kopie W7 Ultimate

Dobrý den, když mi zkolabovala Vista, tak mi jeden znamy nainstalovat Windows 7 Ultimate..asi před třičtvrtě rokem. Měl to z legálního zdroje, on se tím živí.. tak proto nechápu že se mi dnes místo obrázku na ploše udělala černá plocha a vpravo dole je napsáno že kopie Windows není pravá. Taky mě na to upozornilo okno hned po přihlášení. Co s tím mám dělat? Já nemám tu instalačku a určitě je to drahé a netroufnu si to nainstalovat i kdybych to měla..
Screen: http://pictureup.cz/picture/verejny/97939793neprav a kopie.png
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Nakonec jsem odinstaloval posledni nainstalovanou aktualizaci, nainstalovala jsem tohle
Zmazany link. Nedavaj sem nelegalne veci. Viz pravidla. (MM..)
MOmentalne nemam cas vse zalohovat a instalovat vistu - k tomu si jeste nekoho povolat.. tak je to zatim takove... da se to nejak zabezpecit aby za chvili na to zase nejak neprisli nejakou aktualizaci...? Dekuji za vsechny rady..:)

Pokud je k tomu notebooku zaplacená Vista budeš to muset ještě jednou zkusit s vistou.Je to nejlevnější.

Pokud k tomu máš dvd (recovery dvd) možná to zvládneš nainstalovat. Pokud k tomu máš jen štítek nalepený
zespodu do notebooku bude lepší se na někoho obrátit, cena záleží na koho se obratíš obecně 500kč+ někde ale i 1000.

Pokud se ti líbí windows 7 tak z verze visty - Z edice Home Premium, Business a Ultimate si můžeš koupit upgrade za 2500.
http://www.cybex.cz/Software/Software/Windows-7-Ho me-Premium-Edition-32-bit-64-bit-CZ-UPG/produkt=86 0260796/kategorie=18765/

Nepředpokládám že pokud by ti tam zase někdo "nějak" nahrál windows 7 že to vydrží déle jak tři měsíce. Prostě si to hlídajía hlídat budou.
Vypnutí aktualizuací si myslím nepomůže, ošetřené to mají dobře. To pomůže tak v XP.

Tímto sem to chtěl doplnit a zase zamykám.